23 sty 2020

Tomografia komputerowa na NFZ - aktualizacja grafiku

Przypominamy, że od 1 grudnia 2019 roku realizujemy badanie TK w ramach ubezpieczenia zdrowotnego. Wymagane jest skierowanie od specjalisty ubezpieczenia zdrowotnego.
Rejestracja: Pracownia tomografii komputerowej (parter budynku głównego), od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-11.00, pod numerem tel. (91) 32 67 464.

16 sty 2020

Spirometr od Drużyny Aniołów

Stowarzyszenie Drużyna Aniołów, umową darowizny, przekazało szpitalowi spirometr o wartości 6790,60 zł. Nowy sprzęt docelowo będzie wykorzystywany w Poradni Pulmonologicznej. W przekazaniu sprzętu uczestniczyli przedstawiciele Drużyny Aniołów: Anna Milkiewicz i Paweł Sujka oraz Pielęgniarka Naczelna Aneta Kamińska, Kierownik Poradni Mirosława Golczak, prezes zarządu szpitala, dr Elżbieta Kasprzak.

12 sty 2020

28. Finał WOŚP

Od godz. 11.00 do samego wieczora, w sali teatralnej MDK, na naszym stoisku, mogliście Państwo wykonać szereg badań profilaktycznych. Bardzo dziękujemy za okazaną naszej załodze serdeczność i hojność - puszki wypełnione po brzegi. 28. Finał WOŚP uznajemy za bardzo udany.

11 sty 2020

Akademia Młodego Medyka - opieka nad pacjentem

Akademia Młodego Medyka: dziś, 11 stycznia 2020 r. o opiece nad pacjentem. Wykład poprowadziła Wiesława Kosińska.
Studenci mieli okazje poznać także procedury obowiązujące na bloku operacyjnym oraz zwiedzili salę porodową, oddział neonatologiczny, gabinet gastroskopii oraz izbę przyjęć.

Przygotowanie zajęć: Wiesława Kosińska, Aneta Kamińska, Mirosława Golczak, Krystyna Dolata i Zachodniopomorska Szkoła Biznesu - oddział w Świnoujściu.

08 sty 2020

Ile serca mamy, tyle damy - Szpital Miejski w Świnoujściu dla WOŚP

HARMONOGRAM DZIAŁAŃ W SZPITALU MIEJSKIM IM. JANA GARDUŁY W ŚWINOUJŚCIU SP. Z O.O. w 28 FINALE WOŚP:

czwartek, 9 stycznia 2020 r.
- Badanie EKG - Izba Przyjęć w godzinach od 12.00 do 14.00
- Porady diabetologiczne, badanie poziomu cukru, konsultacje  – gabinet lekarski  (II piętro) w godzinach od 12.00 do 14.00
- Badania- oznaczenie fosforu i żelaza w surowicy - laboratorium Mieszka I 7 od 7.15 do 12.00 i punkt pobrań Dąbrowskiego 4 - od 7.15 do 9.00

piątek, 10 stycznia 2020 r.
- Słodki finał – domowe wypieki ciast – degustacja – świetlica (III piętro) w godzinach 11.00 do 14.00
- Badania - oznaczenie gospodarki lipidowej (cholesterol całkowity, HDL, LDL, triglicerydy) - laboratorium - Mieszka I 7 – od 7.15 do 12.00 i punkt pobrań Dąbrowskiego 4 - od 7.15 do 9.00