04 lis 2017

Bezpłatne szczepienia przeciwko grypie dla Seniorów

Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu informuje, że pozostało już niewiele ponad 200 bezpłatnych szczepionek przeciwko grypie. Mieszkańców w wieku 60+ , którzy jeszcze nie skorzystali ze szczepienia informujemy, iż będą mogli to uczynić jeszcze w miesiącu listopadzie 2017 r. zgłaszając się z dowodem osobistym do Szpitala (Izba Przyjęć) w każdy wtorek od 11.00 do 14.00.

Obrazek szczepienia przeciw grypie

Grafika: KobietaPisze.pl

31 paź 2017

Budżet Obywatelski na 2018 r. i dwa zwycięskie projekty Szpitala

W dniu 30.10.2017 r. o godz. 12.00 Prezydent Miasta Świnoujście wręczył autorom zwycięskich projektów Budżetu Obywatelskiego dyplomy ze wskazaniem kwoty przeznaczonej na realizację zadania i zajętego miejsca uzależnionego od ilości oddanych, ważnych głosów przez mieszkańców.

09 paź 2017

Informacja o likwidacji indywidualnej dokumentacji medycznej z lat: 1995 i 1996

Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. informuje, że z dniem 02 stycznia 2018r. rozpocznie likwidację indywidualnej dokumentacji medycznej z roku 1995 wytworzonej przez Oddział Położniczy i Noworodkowy tutejszego szpitala oraz z roku 1996 wytworzonej przez Oddziały: Chorób Wewnętrznych, Chirurgii Ogólnej, Pediatrii i Ginekologii.

22 wrz 2017

Dni Spirometrii w Szpitalu Miejskim w Świnoujściu

Zarząd Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. informuje, iż w dniach 25-27 września br. organizuje w Poradni Pulmonologicznej dni spirometrii w ramach Polskich Dni Spirometrii. Organizacja tego przedsięwzięcia przedstawia się następująco:

Rejestracja pacjentów - 25.09.2017 r. od godz. 07.00 do godz. 20.00 osobiście lub telefonicznie pod nr 91 32 67 424 lub 91 32 67 322

22 wrz 2017

Morskie czytanie z Grupą Morską w szpitalu miejskim po raz trzeci

Już po raz trzeci z inicjatywy Stowarzyszenia Grupa Morska - Cała Naprzód, 21września w świetlicy naszego szpitala, odbyło się spotkanie przeznaczone dla pacjentów. Tym razem gościem był pan Marek Mamica artysta malarz, który przeczytał naszym pacjentom fragment książki Czesława Centkiewicza „Czy foka jest biała?”.