29 lip 2021
Bartosz Turlejski

Szczepimy także w hotelach. Zachęcamy do współpracy!

Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu prowadzi szczepienia wyjazdowe przeciw COVID-19 w hotelach i pensjonatach na terenie Świnoujścia. - Zaszczepić mogą się zarówno pracownicy danych placówek jak i goście. Zachęcamy właścicieli hoteli do współpracy - mówią medycy.

22 lip 2021
Bartosz Turlejski

Łóżka do intensywnej terapii już w szpitalu!

12 łóżek do intensywnej terapii z materacami trafiło do Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu. To większość z 35 łóżek, które Zbigniew Bogucki, wojewoda zachodniopomorski przekazał szpitalom w naszym województwie.

20 lip 2021
Bartosz Turlejski

Budżet Obywatelski. Szpital stara się o sprzęt i pieniądze na warsztaty psychologiczne.

„Technika dla zdrowia - zakup sprzętu i oprogramowania dla zapewnienia bezpieczeństwa i jakości opieki nad pacjentem” oraz „Harmonia w pracy, harmonia we mnie. Stop wypaleniu zawodowemu” to dwa projekty do Budżetu Obywatelskiego na 2022 rok, który pracownicy Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły złożyli w magistracie. Autorem pierwszego wniosku jest dr Mateusz Muszczyński, specjalista anestezjologii i intensywnej terapii, a drugiego Aneta Całus, kierownik Centrum Zdrowia Psychicznego, specjalista psychoterapii uzależnień.

13 lip 2021
Bartosz Turlejski

Jest sprzęt dla szpitala! Będą łóżka, będzie instalacja tlenowa.

12 łóżek do intensywnej terapii z materacami trafi do Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu. Stosowny aneks do umowy na dostawę sprzętu podpisali w ogrodzie przed placówką Zbigniew Bogucki, wojewoda zachodniopomorski i Dorota Konkolewska, prezes świnoujskiego szpitala. Wojewoda zapowiedział także, że do placówki na wyspie Uznam wkrótce trafi instalacja tlenowa.