Godziny pracy Rejestracji można zobaczyć wchodząc w następujący adres: GODZINY PRACY REJESTRACJI

Termin wizyty oraz godzina wyznaczana jest przez pracowników Rejestracji. Potwierdzenie rejestracji jest wysyłane do pacjenta w formie SMS.

W Poradni istnieje możliwość udzielenia odpłatnych porad zgodnie z obowiązującym cennikiem umieszczonym w górnym menu na stronie Szpitala.

Porad udziela lekarz pediatra, specjalista gastroenterologii dziecięcej, dr n. med. Anna Woźniak.

Leczymy:

• zaburzenia trawienia i wchłaniania
  • niedożywienie
  • chorobę wrzodową
  • celiakię
  • alergię i nietolerancję pokarmową
  • refluks żołądkowo-przełykowy

Warto również zgłosić się do nas w przypadku częstych bólów brzucha, zaparć czy biegunki.

UWAGA! Niezbędne jest skierowanie do poradni gastroenterologicznej dla dzieci

Na wizytę proszę zabrać:

• książeczkę zdrowia dziecka,
  • karty informacyjne z pobytów w szpitalu,
  • wyniki badań obrazowych np. TK, MRI, czy USG jamy brzusznej,
  • aktualne wyniki badań laboratoryjnych,
  • posiadaną dokumentację medyczną,
  • spis wszystkich zażywanych leków.